MikroTik SAW36-240-1500 Napájecí zdroj 24V 1,5A
Originál Mikrotik spínaný napájecí zdroj 24V 36W pro jednotky RouterBOARD. Technické specifikace: Výstupní napětí: 24V Vstupní napětí: 110/220V 0.7A Frekvence napětí: 50~60 Hz Max. výstupní proud: 1500mA Rozsah provozních teplot: -30 ... +50 °C Výstupní konektor: standardní 2.1mm jack.... více
Běžná cena: 328  (-29%)
Na dotaz
ks
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Kód: 1711149
Kód dod.: SAW36-240-1500
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Výrobce: MikroTik
Popis a parametry