DELL PC Pro Tower QCT1250/180W/TPM/i7-14700/16GB/512GB SSD/Integrated/Kb/Mouse/W11 Pro/3Y PS NBD
Popis a parametry
Technické parametre
| L6 chassis with 180W PSU, N-1, TPM |
| Intel® Core™ i7-14700 vPro® (20 cores, up to 5.3GHz) |
| 16GB: 1 x 16GB, DDR5, up to 5600 MT/s, non-ECC |
| 512GB SSD TLC |
| No Additional Hard Drive |
| Integrated Graphics |
| No Wireless LAN Card |
| Dell Wired Keyboard - KB216 - Czech/Slovak (QWERTZ) - Black |
| Dell Optical Mouse-MS116 - Black |
| Windows 11 Pro |
| No anti-virus software |
| Black |
| 3 roky ProSupport Next Business Day On-Site Service |
Konektivita
| Front side
Rear side
Rozmery a hmotnosť
| 1. Height: 12.77 in. (324.30 mm) |
| Starting weight: 12.00 lb (5.44 kg) |
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
ParametryPorovnání
Rozhraní
USB 2.0
Rozhraní
USB 3.2
LAN (RJ-45)
3.5mm Jack