Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma!
Nejčastěji hledané:  notebook, počítač, HP, Acer
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Servery a zálohování
  4. Síťové karty pro servery

Síťové karty pro servery

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Dell Intel X710 Dual Port 10Gb Direct Aattach SFP+ Converged Network Adapter CuskitPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
10 984 Kč
s DPH
DELL Kit: karta sieťového rozhrania 5720 DP 1Gb – súpravaPočet kanálů:2; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
2 429 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 1x1Gbit Cu Intel I250-T1 - pro FUJITSU PRIMERGYPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
1 636 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - pro FUJITSU PRIMERGYFUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 2x1Gbit Cu Intel I350-T2 - X2540 RX300 a další.
6 921 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4FUJITSU Ethernet Gigabit Ethernet PLAN CP 4x1Gbit Cu Intel I350-T4.
12 982 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Gigabit PLAN EP X550-T2 2x10GBASE-TPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
23 611 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Intel 2x1Gb Ethernet Adapter I350-T2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
3 236 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10GBase-T PCIe x8 X540-T2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
29 572 Kč
s DPH
FUJITSU Ethernet Server Adapter Eth Ctrl 2x10Gbit PCIe x8 D2755 SFP+Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
17 838 Kč
s DPH
FUJITSU PLAN EP X710-DA2 2x10Gb SFP+ Intel® Ethernet Server Adapter X710-DA2Počet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
20 562 Kč
s DPH
FUJITSU SFP+ active Twinax Cable Brocade 5mPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
6 778 Kč
s DPH
FUJITSU SFP+ Module Single Mode Fiber 10GbE LCPočet kanálů:1; Připojitelnost do slotu:PCI-E; Konektor:RJ-45.
36 389 Kč
s DPH