Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava zdarma!
Nejčastěji hledané:  notebook, počítač, HP, Acer
0
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. IT
  3. Síťové prvky
  4. Příslušenství k aktivním síťovým prvkům

HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

doprava zdarma
Přidat do oblíbenýchHPE X121 1G SFP LC LH Transceiver
Typ příslušenství:Rozšiřující moduly k aktivním prvkům.

Kód produktu173063
Part numberJ4860C
 
Záruka:99 Doživotní
Výrobce:Hewlett Packard Enterprise
Skladová dostupnost:Na dotaz
Vaše cena bez DPH
77053.72 Kč
Vaše cena včetně DPH
93235 Kč
Počet
ks
Dotaz na prodejce >






Přidat produkt k porovnání >Přidat produkt k oblíbeným >
Popis
Parametry
Hlídací pes
HPE X121 1G SFP LC LH Transceiver

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 70 km on single-mode fiber.

Ports: 1 LC 1000Base-LH port(no IEEE standard exists for 1550 nm optics), Duplex: full only.
Typ příslušenství: Rozšiřující moduly k aktivním prvkům
Aktuální cena produktu je93235Kč  s dph
Váš e-mail