Navigace katalogem



D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, do 15 km



Kód 176139
Výrobce D-Link
Záruka 24 Měsíc(ů)
P/N DMC-515SC/E
Dostupnost Není skladem
Vaše hodnocení
(0x)
Množství ks + -

Cena:
3 897,00 Kč s DPH
Vaše cena bez DPH 3 047,11 Kč bez DPH Vaše cena s DPH 3 687,00 Kč s DPH

DMC-515SC: Konvertor Fast Ethernet - 10/100 Mbit TP (RJ-45, SC-Duplex) - FDX - včetně napájecího adaptéru

- konvertuje z 10BaseT/100BaseT (RJ-45) na 100BaseFX (SC_Duplex) Singlemode (a naopak)
- vzdálenost až 15 km
Technologie konvertoru
Fast Ethernet 10/100Mbps 
Konvertor pro optiku typu
Singlemode kabely 

Zboží k porovnání

Srovnat zboží